29/10/2018 - 22:23

Квартири в новобудовах Львова

Львів - дуже привабливе місце для життя. Вузькі вулички в історичній частині міста із старовинною архітектурою будівель, приваблюють сюди безліч гостей. Львів вважається культурною столицею країни, тут живуть доброзичливі гостинні люди. Запах кави з численних кав'ярень створює атмосферу особливого затишку. Жити в такому місті - справжнє задоволення.

Місто приваблює велику кількість інвесторів, відкриваються нові підприємства, розширюються можливості для працевлаштування. Тому квартири у Львові завжди користуються попитом. Будівельний ринок Львова представлений безліччю компаній. Нещодавно з'явилася на ринку компанія "Globus" з молодою командою професійних співробітників. Вона в своїх новобудовах реалізує сучасні проекти, враховуючи побажання клієнтів. Сучасні новобудови Львова органічно поєднуються з історичною архітектурою міста. Компанія "Глобус" зводить житло, використовуючи новітні технології в Шевченківському, Франківському, Личаківському та Сихівському районах. Квартири в новобудовах мають поліпшене планування і велику площу. На вартість квартир впливає обраний район, комфортність і площа квартири та ступінь завершеності будівництва.

Компанією "Глобус" у Франківському районі міста за власним проектом зведений житловий комплекс "Глобус Парк", що поєднує високий рівень комфорту, якість і стиль. У 6 під'їзній будівлі розміщено 192 квартири. Також, передбачено наявність міжповерхових комор, підвальних приміщень і більше 70 місць для паркування транспорту. Конструкції будівлі виконані з армованого залізобетону, зовнішні стіни - з керамблоків. Фасад оформлений цеглою і штукатуркою. Будівлю утеплено пінопластом. Проводять продаж квартир у Франківському районі за доступними цінами. Висота стель в просторих квартирах становить 2,8 м. Сучасні вікна забезпечені подвійними склопакетами. Для індивідуального опалення використовують бюджетні двоконтурні котли. Всі квартири оснащені приладами обліку на світло, воду і газ. Броньовані вхідні двері облицьовані декоративними МДФ накладками.

Поруч з ЖК "Глобус Парк" розташовані школи та дитсадки, поліклініка, торгові і розважальні центри. Транспортна система відрізняється зручністю.

Квартири забезпечують високий рівень життєвого комфорту, а висока енергоефективність приміщень, сприяє зниженню витрат на їх обслуговування.

Последние комментарии

e-Digest