06/12/2011 - 19:45

План зонування історичного центру Києва планування розробити до кінця 2011 - початку 2012 року

Киев

Про це повідомив начальник КО «Інститут Генерального плану Києва» Сергій БРОНЕВИЦЬКИЙ 1 грудня  під час І Головного  саміту інфраструктури і нерухомості міст України City Expo, передає кореспондент УНІАН.

«Кошторис генерального плану пройшов експертизу три місяці тому, вартість його розробки — 20 млн. грн.», - сказав він.
При цьому начальник організації зазначив, що вартість розробки попереднього Генерального плану розвитку Києва до 2020 року в цінах 2011 року становила б 49 млн. грн.
За словами С.БРОНЕВИЦЬКОГО, до кінця цього року планується провести громадське обговорення генплану, щоб у березні 2012 року узгодити його на засіданні Кабінету міністрів і затвердити на сесії Київради.
Начальник «Інституту Генерального плану Києва» відзначив, що в 2012 році планується приступити до розробки зонінга, в якому, зокрема, буде визначено регламент будівництва в буферних зонах пам`ятників архітектури.
Він уточнив, що зонінг і генплан — це два окремі документи. «Безумовно, необхідно приймати і генеральний план, і зонінг, тому що Головне управління містобудування і архітектури фактично з 1 січня 2012 року без наявності таких документів не зможе видавати містобудівні обгрунтування і обмеження... Тому необхідно терміново приймати ці документи, хоча б впродовж 2012 року», - вважає С.БРОНЕВИЦЬКИЙ.
За його оцінками, вартість розробки зонінга центральної планувальної зони столиці становитиме близько 5 млн. грн.
Як повідомляв УНІАН раніше, розробку нового Генплану розвитку Києва до 2025 року планувалося завершити до кінця першого кварталу 2011 року. Замовником нового Генерального плану столиці виступає Головне управління містобудування і архітектури КМДА.
 

Последние комментарии

e-Digest