Будівництво сучасних готелів з металоконструкцій

Сучасні готелі відрізняються за призначенням, потужності, поверховість, типам структур, рівень комфорту, режиму роботи, місця розташування, функціональність, харчування, тривалості проживання в них, рівня цін. Всі ці фактори враховуються при проектуванні і впливають на склад готелю, архітектурної та планувальної структури будівлі, і так далі. Основними рисами, які характеризують готелі є: потужність, кількість поверхів, цілі і рівень комфорту. Домогтися максимально ефективного поєднання характеристик сучасного будівлі можна застосовуючи металоконструкції.

У зв'язку зі значним зростанням туризму та економічних передумов відзначається тенденція до збільшення ємності нових готелів. Будівництво готелів за технологією БМЗ з металоконструкцій дозволяє позбутися від ряду внутрішніх колон і тим самим розширити внутрішню функціональність будівлі. При збільшенні ємності з'являється доцільність застосування більш потужного і сучасного технологічного та інженерного обладнання, такого як при будівництві супермаркетів.

Вітчизняні та зарубіжні фахівці в сфері будівництва та експлуатації готелів зазначають, що збільшення місткості готелів доцільне до певної межі, після якого готелі стають важко керованими. При великій ємності зазвичай переходять на будівництво готельних комплексів.

Сучасний готель з високою пропускною спроможністю і високим рівнем комфорту є важким і складним організмом, який включає в себе значне число областей різного функціонального призначення: житлові, обслуговування і прийом, харчування (з сучасним обладнанням виробництва і склад складного технологічного обладнання), культурного призначення, державної служби, адміністративної, розширений склад служби, управління, допоміжні, технічні приміщення і т.д.